Кметът инж. Красимир Герчев награди участниците в конкурса за великденски яйца в Разлог

25 Април 2025 | 13:11
1 коментара
Култура
Благоевград
Кметът инж. Красимир Герчев награди участниците в конкурса за великденски яйца в Разлог
Кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев, връчи награди на участниците в конкурса за най-красиво великденско яйце, организиран от Община Разлог и Исторически музей – Разлог.
В надпреварата се включиха ученици от I до VII клас, като всички участници впечатлиха журито с оригиналност и креативност.
В категорията I – IV клас:
I място: Марая Циркова;
II място: Ангел Проев.
В категорията V – VII клас:
I място: Бояна Стоянова;
II място: Даяна Спасова, Йоанна Шаркова и Александра Топузова;
III място: Мила Сковарданова, Кристияна Емилова и Теодора Проева.
Грамоти за участие бяха връчени и на талантливите участници от ЦСРИ – Разлог и Дневен център „Блян“.
Прекрасните великденски творби ще красят Патокова къща в Разлог.
Може да бъде изображение с пръстен за салфетки и текстово съобщение

Добавени коментари

Мишо публикува:
27 Април 2025 | 13:40
А махнете го вече това плашило от музея,излъчва нечистоплътност,при наличието на млади и образовани момичета и момчета,това чучуло да се маха от там,срам за Разлог,или пък някой да се погрижи за стайлинга и,разбирам,че е послушница,ама малко и за имиджа на общината поработете!

Добавете Вашия коментар

TOP