Кметът Димитър Бръчков посрещна бронзовия медалист Иван Божинов в Петрич

12 Ноември 2025 | 15:55
0 коментара
Спорт
Благоевград
Кметът Димитър Бръчков посрещна бронзовия медалист Иван Божинов в Петрич
Очаквана среща и подкрепа – Иван Божинов и кметът Димитър Бръчков

Кметът Димитър Бръчков покани и посрещна бронзовия медалист  от Световното първенство по тенис на маса  за спортисти с интелектуални затруднения – Иван Божинов.

Петричанинът е първият българин , който участва на такова първенство и по-важното – записа името си в неговата история със спечеления бронзов медал.

Иван Божинов и неговият личен треньор Александър Трайков  бяха поздравени за огромния успех от кмета Димитър Бръчков днес.

Кметът подари на Иван икона на свети Георги , за да го закриля винаги, и клубна фланелка на ОФК „Беласица“ , защото дядото и прадядото на медалиста са играли за любимия отбор.

Добавете Вашия коментар

TOP