Кметът Атанас Стоянов откри Детския футболен турнир в село Дамяница
17 Май 2025 | 15:50
0 коментара
Спорт
Благоевград

Днес в село Дамяница се даде официален старт на традиционния детски футболен турнир, който вече се е утвърдил като важна част от календара на община Сандански.
Турнирът бе открит от кмета на община Сандански – Атанас Стоянов и кметът на с. Дамяница - Атанас Ангелов, които поздравиха младите футболисти, треньорите и присъстващите гости, като им пожелаха здраве, честна игра и много спортни успехи.
Турнирът има за цел не само да насърчи физическата активност сред децата, но и да развие у тях чувството за отборна игра, дисциплина и спортсменски дух.
Турнирът бе открит от кмета на община Сандански – Атанас Стоянов и кметът на с. Дамяница - Атанас Ангелов, които поздравиха младите футболисти, треньорите и присъстващите гости, като им пожелаха здраве, честна игра и много спортни успехи.
Турнирът има за цел не само да насърчи физическата активност сред децата, но и да развие у тях чувството за отборна игра, дисциплина и спортсменски дух.








