Кюстендилските гимнастички с отлично представяне на Международен турнир

25 Май 2026 | 10:05
0 коментара
Спорт
Благоевград
Кюстендилските гимнастички с отлично представяне на Международен турнир
Гимнастичките от кюстендилския клуб по художествена гимнастика Ritmica Asya се представиха отлично на 4-ия Международен турнир по художествена гимнастика „Славия Къп“ и приз „Емилия Бонева“.Надпреварата събра стотици състезателки от различни държави и се утвърждава като едно от престижните събития в календара на художествената гимнастика.който се проведе в София от 22 до 24 май.
Състезателките на клуба впечатлиха с талант, отдаденост и силно представяне сред сериозна международна конкуренция. От клуба изразиха благодарност към организаторите за отличната организация и незабравимите емоции, които е донесъл турнирът.
Турнирът се организира в памет на легендарната българска треньорка Емилия Бонева – една от най-значимите фигури в световната художествена гимнастика, извела националния отбор на Испания до олимпийски успехи.
„Гордеем се с нашите гимнастички за техния труд, отдаденост и постигнати успехи. Продължаваме напред с още повече мотивация, увереност и вдъхновение към нови предизвикателства и върхове“, споделиха от „Ритмика Ася“.
Треньорската на клуба - Petrova Asya изказва и специална благодарност към община Кюстендил, в лицето на кметът инж. Огнян Атанасов за прекрасните условия, които са осигурени на клуба на стадион "Осогово".
Младите гимнастички отново доказаха, че с постоянство и упорит труд успехите не закъсняват.
Кюстендилските гимнастички с отлично представяне на Международен турнир
Кюстендилските гимнастички с отлично представяне на Международен турнир
Кюстендилските гимнастички с отлично представяне на Международен турнир

Добавете Вашия коментар

TOP