Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ „Васил Левски“ и ПГТ „Н. Й. Вапцаров“

26 Май 2026 | 14:03
0 коментара
Общество
Кюстендил
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Снощи площад „Велбъжд“ отново се изпълни с празнично настроение, стил и младежки дух, когато Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ „Васил Левски“ и ПГТ „Н. Й. Вапцаров“ – Випуск 2026. Под светлините на града зрелостниците превърнаха вечерта в истински празник, изпълнен с емоции, радост и незабравими моменти. 
Пожелаваме ви смелост да преследвате целите си, увереност по новия път и много щастливи мигове занапред. Бъдете гордост за Кюстендил и пазете спомените от тази вечер завинаги!
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров
Кюстендил изпрати абитуриентите от СУ  Васил Левски  и ПГТ  Н. Й. Вапцаров

Добавете Вашия коментар

TOP