Каратистите от Сандански взеха 7 медала за купа „Ронин“

27 Април 2016 | 19:39
0 коментара
Общество
Каратистите от Сандански взеха 7 медала за купа  Ронин

Каратистите на „Спартак“ /Сандански/ се завърнаха със 7 медала от VІІІ национална купа по шотокан „Ронин“ в Бургас.

При най-малките Лидия Златкова превзе върха на почетната стълбичка, а Станислав Митрев завоюва злато в кумите /бой с реален съперник/ при деца младша възраст и сребро на ката /бой с въобръжаем противник/. Сред миникадетите Димитър Михов взе  сребърни отличия на ката и асай рю ката. При девойките Атина Трендафилова е втора на ката и трета в кумите.

В класирането по медали спартаковци се класираха на осмо място. 213 състезатели от 17 клуба се бориха за призовите места. Ден по-рано се проведе 4-часов съдийски семинар, в който се включиха 19 треньори и рефери.Струма

Добавете Вашия коментар

TOP