Карате Клуб Дарис с 8 медала от държавното първенство по карате
16 Март 2026 | 11:37
0 коментара
Спорт
Кюстендил

На 14/15.03. в Благоевград се проведе държавното първенство по олимпийско карате за всички възрасти. В него участваха над 600 състезатели от 38 клуба от цялата страна.
СК"Дарис" участва със 17 състезатели в дисциплината кумите и спечели 3
златни, 4
сребърни и 1
бронзов медал:
-
Стефан Бояджиев - деца, кумите;
-
Ивайло Младенов - деца, кумите;
-
Йоан Димитров, Александър Чаракчиев, Стефан Бояджиев- деца, отборно, кумите;
-
Виктория Пенчева - деца, кумите;
-
Любомир Копринков - деца, кумите;
-
Йоан Димитров - деца, кумите;
-
Габриела Церянова - кумите, младежи;
-
Никола Папанов - деца, кумите.
Николай Христов също спечели
златен медал. Беше включен в отборно кумите мъже, към друг клуб.
Състезателите бяха водени от треньорите в клуба - Борислав Иванов и Пламен Кирилов.
"Силни игри на всички състезатели и добро представяне, изпуснахме още титли и медали, но вървим в правилната посока. Благодарим и честито на всички за постигнатите успехи!", каза Борислав Иванов.
СК"Дарис" участва със 17 състезатели в дисциплината кумите и спечели 3
-
-
-
-
-
-
-
-
Николай Христов също спечели
Състезателите бяха водени от треньорите в клуба - Борислав Иванов и Пламен Кирилов.
"Силни игри на всички състезатели и добро представяне, изпуснахме още титли и медали, но вървим в правилната посока. Благодарим и честито на всички за постигнатите успехи!", каза Борислав Иванов.









