Карате Клуб Дарис с 8 медала от държавното първенство по карате

16 Март 2026 | 11:37
0 коментара
Спорт
Кюстендил
Карате Клуб Дарис с 8 медала от държавното първенство по карате
На 14/15.03. в Благоевград се проведе държавното първенство по олимпийско карате за всички възрасти. В него участваха над 600 състезатели от 38 клуба от цялата страна.
СК"Дарис" участва със 17 състезатели в дисциплината кумите и спечели 3????златни, 4????сребърни и 1????бронзов медал:
-????Стефан Бояджиев - деца, кумите;
-????Ивайло Младенов - деца, кумите;
-????Йоан Димитров, Александър Чаракчиев, Стефан Бояджиев- деца, отборно, кумите;
-????Виктория Пенчева - деца, кумите;
-????Любомир Копринков - деца, кумите;
-????Йоан Димитров - деца, кумите;
-????Габриела Церянова - кумите, младежи;
-????Никола Папанов - деца, кумите.
Николай Христов също спечели ????златен медал. Беше включен в отборно кумите мъже, към друг клуб.
Състезателите бяха водени от треньорите в клуба - Борислав Иванов и Пламен Кирилов.
"Силни игри на всички състезатели и добро представяне, изпуснахме още титли и медали, но вървим в правилната посока. Благодарим и честито на всички за постигнатите успехи!", каза Борислав Иванов.
Карате Клуб Дарис с 8 медала от държавното първенство по карате
Карате Клуб Дарис с 8 медала от държавното първенство по карате
Карате Клуб Дарис с 8 медала от държавното първенство по карате

Добавете Вашия коментар

TOP