Камион избухна в пламъци на АМ Струма край Сандански
28 Януари 2025 | 12:08
0 коментара
Криминално
Благоевград

Тежкотоварен автомобил гори на автомагистрала "Струма" в платното за София.
От пресцентъра на Областна дирекция на МВР - Благоевград информират, че екипи на Районна служба пожарна безопасност и защита на населението гасят огъня, който е възникнал във влекача на тежкотоварния автомобил.
От Агенция пътна инфраструктура информират, че движението по АМ "Струма" в посока София в района на Левуново (158 км) се осъществява в изпреварващата лента заради авариралия автомобил.
На шофьорите се препоръчва се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Трафикът се регулира от "Пътна полиция".







