Камери издадоха Санде Гришата, задигнал пържолите от коледна къщичка в центъра на Благоевград

04 Януари 2021 | 13:38
2 коментара
Криминално
  1. Камери издадоха Санде Гришата, задигнал пържолите от коледна къщичка в центъра на Благоевград.
  2.  
  3. В хода на работата по получен сигнал за извършена, за времето от 21:30 часа на 29.12.2020 г. до 30.12.2020 г., кражба на месо от хладилна витрина, находяща се пред коледна къщичка в централната градска част на гр. Благоевград.
  4.  
  5. От полицейски служители на 01 РУ-Благоевград е установен и задържан 41-годишният извършител на деянието от гр. Благоевград.  Постановено е задържане на лицето за срок до 72 часа.
  6.  
  7. Според източник на Pirinsko.com лицето е стар познайник на полицията и дългогодишен абонат в затвора в Бобов дол.                            

Добавени коментари

Toi публикува:
05 Януари 2021 | 18:26
Kak ne se nameri nqkoi da raboti s tezi individi ne sa loshi xora no drogata i bezparichieto gi prevarnaxa v zverove kradci i nepukisti
мария гошева публикува:
04 Януари 2021 | 13:50
за сашо най доброто място е в затвора там сега е топло и има храна . в града прави само беля момчето не е лошо но няма развитие в града той еката и барабата са кримиконтингент който е обременен от упойващи вещества и затова най доброто място за него е затвора.

Добавете Вашия коментар

TOP