Камелия стана майка за втори път

23 Септември 2025 | 08:37
0 коментара
Любопитно
България
Камелия стана майка за втори път

Певицата Камелия сподели във Фейсбук, че е станал майка за втори път.

Това стана навръх Деня на независимостта на България. 

"Днес, на този хубав празник, искам да ви споделя, че вече сме четирима. Добре дошла, Касия! Бъди здрава и щастлива. Обичаме те!", написа певицата.

Добавете Вашия коментар

TOP