Журналисти излязоха на протест в Благоевград за достойно заплащане

15 Май 2025 | 14:27
1 коментара
Общество
Благоевград
Журналисти излязоха на протест в Благоевград за достойно заплащане
В 12:00 часа пред сградата на РТЦ-Благоевград започна протест в подкрепа на достойното заплащане на служителите в медиите и в подкрепа на служителите в обществените медии. 

Чрез протеста си служителите на БНР и БНТ подкрепиха обявената национална протестна инициатива на трите обществени медии в страната – Българско национално радио, Българска телеграфна агенция и Българска национална телевизия.

Добавени коментари

! публикува:
15 Май 2025 | 21:27
Недостойно! Активираха и слугите на лъжливата пропаганда! Скрийте се, подлеци! Служите на лъжата!

Добавете Вашия коментар

TOP