Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата

22 Юни 2025 | 15:35
0 коментара
Общество
Благоевград
Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата
Две вдъхновяващи йога практики, водени от инструктора Теодора Праскова, се проведоха през уикенда – първо в Градската градина на Благоевград, а ден по-късно на плажа в Офринио, Гърция.

Събитията бяха посветени на Международния ден на йогата (21 юни) и събраха десетки любители на йога и здравословния начин на живот. В събота, сред зеленината и спокойствието на градския парк, участниците се потопиха в практика, насочена към вътрешния баланс и осъзнатото дишане. В неделя сесията продължи на пясъчния бряг на Офринио, в хармония с шума на вълните и топлината на лятото.

„Практиките сред природата ни помагат да се свържем отново със себе си. Всеки дъх, всяко движение тук има по-дълбок смисъл“, сподели Теодор Праскова след края на неделната сесия. 

Редовни йога практики с Теодора Праскова се провеждат и в Prem Yoga – Център за щастие в Благоевград. Студиото предлага уютна и вдъхновяваща среда за всеки, който търси физическо здраве, душевен покой и лично развитие чрез йога. Инициативата е част от поредица летни практики, организирани с цел да популяризират йога като достъпен и природосъобразен начин за цялостно благополучие.
Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата
Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата
Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата
Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата
Йога уикенд в градската градина на Благоевград и Офринио по повод Международния ден на йогата
TOP