Живко Ангелов стана Цар на виното в Сандански
26 Декември 2024 | 17:18
0 коментара
Общество
Благоевград

В Сандански избраха новия цар на виното. Винопроизводители от региона отново се включиха в традиционния Празник на младото червено вино, който се организира от общината. Макар че планираният на централния площад в града празник беше отменен заради лошите метеорологични условия, наградата за най-добър производител на вино беше връчена в Дома на културата.
Специалисти енолози определиха, че тазгодишният победител и "Цар на виното" е Живко Ангелов, който получи наградата си от кмета Атанас Стоянов.
Второ място спечели еликсира на Методи Костадинов, а трето стана виното на Божидар Йовев.






