Жителка на Бобошево с благодарствено писмо към полицаи за човешка и професионална намеса
28 Май 2026 | 12:25
0 коментара
Криминално
Благоевград

Жителка на гр. Бобошево благодари на служителите от Полицейския участък с писмо до директора на ОДМВР – Кюстендил, и началника на РУ Дупница Поводът е рисково и агресивно поведение на 21-годишен местен жител с влошено здравословно състояние/психично/ поставя в ежедневен риск както своя живот, така и живота на хора от общността.
В писмото си Анелия Ангелова казва: Със своята човещина и отношение към проблема Вашите служители допринесоха за осигуряване на съответното медицинско лечение на младия мъж, предотвратиха настъпване на необратими последици от деянията му и осигуриха по най-добрия начин добруването на общността в гр. Бобошево.
Най-искрено багодаря на всички служители от Участъка в Бобошево и особено на ст. инспектор Лъчезар Габровски и мл. полицейски инспектор Симеон Симеонов за професионализма и съпричастността им към проблемите на жителите на община Бобошево.
Бъдете здрави и все така добри професионалисти, а предизвикателствата на професията приемайте с лекота.
В писмото си Анелия Ангелова казва: Със своята човещина и отношение към проблема Вашите служители допринесоха за осигуряване на съответното медицинско лечение на младия мъж, предотвратиха настъпване на необратими последици от деянията му и осигуриха по най-добрия начин добруването на общността в гр. Бобошево.
Най-искрено багодаря на всички служители от Участъка в Бобошево и особено на ст. инспектор Лъчезар Габровски и мл. полицейски инспектор Симеон Симеонов за професионализма и съпричастността им към проблемите на жителите на община Бобошево.
Бъдете здрави и все така добри професионалисти, а предизвикателствата на професията приемайте с лекота.






