Жителите на Крупник отбелязаха тържествено годишнината от Освобождението на България

05 Март 2026 | 09:53
0 коментара
Общество
Благоевград
Жителите на Крупник отбелязаха тържествено годишнината от Освобождението на България

Жителите на село Крупник сведоха глава в знак на признателност пред всички знайни и незнайни герои, отдали живота си за свободата на България.

С тържествена празнична програма и впечатляваща заря в селото бе отбелязана годишнината от Освобождението на България.

На площада в селото учениците от СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Крупник представиха вълнуващ рецитал, посветен на подвига и саможертвата на българските герои.

С искрени думи и патриотичен дух младите хора припомниха значението на свободата и силата на родолюбието, като развълнуваха присъстващите.

Добавете Вашия коментар

TOP