Жителите на Добринище отправят своите искрени поздравления към трима млади лекари
25 Ноември 2025 | 09:54
1 коментара
Общество
Благоевград

Жителите на Добринище отправят своите искрени поздравления към новите лекари д-р Венчо Дамянов, д-р Мартин Хаджиев и д-р Асен Златев. След години труд и отдаденост тримата млади специалисти поемат по благородния път на медицината и официално се присъединяват към хората, които носят надежда, грижа и здраве.
Добринище посреща техния старт с вяра в силите им и с гордост в сърцето. Жителите на града пожелават пътят им в професията да бъде светъл, уверен и изпълнен с удовлетворение.
„Нека ви съпътстват значими постижения, устойчив успех и безброй благодарни сърца. Гордеем се с вас и ви желаем здраве, късмет и смели професионални върхове“, гласи поздравът към тримата млади лекари.
Добавени коментари
Разлог публикува:
25 Ноември 2025 | 12:48
Здраве и късмет на тримата






