Жената заплашвана от полицай в Сандански, застана официално пред камерата на Pirinsko.com: „Институциите не действат, затова говоря открито!“

24 Октомври 2025 | 19:26
52 коментара
Общество
Благоевград
Жената заплашвана от полицай в Сандански, застана официално пред камерата на Pirinsko.com:  Институциите не действат, затова говоря открито!
"Институциите мълчат, затова говоря открито“ жената, заплашвана от полицай в Сандански, застана официално пред репортер на Pirinsko.com 

28-годишната Цвета Христова Цинзова от Сандански, която преди дни разкри пред Pirinsko.com, че е била заплашвана от полицай свой бивш интимен партньор, този път застана открито с името и лицето си пред камерата на медията, за да потърси публичност и справедливост.

„Институциите мълчат. Затова реших да говоря открито. Страх ме е, но няма да се отказвам искам само защита и реакция“, заяви младата жена пред наш репортер.

Цвета Цинзова е подала официален писмен сигнал до директора на ОДМВР Благоевград, старши комисар Даниел Димитров, в който подробно описва как два пъти е опитала да подаде жалба в Районното управление на МВР  Сандански, но е била разубеждавана от началството.

В сигнала си, датиран от 22 октомври 2025 г., Цинзова посочва, че е потърсила помощ в районното управление на 15 октомври, след като полицай от „Охранителна полиция“, с когото имала лични отношения, започнал да я заплашва с побой и подхвърляне на наркотици, за да я „вкара в затвора“.

„Каза ми: ще те пребия, ще ти подхвърля наркотици и ще влезеш в Сливенския затвор“, разказва младата жена пред Pirinsko.com.

Когато отишла да подаде сигнал, била приета от временно изпълняващия длъжността началник – Атанасов, който според думите ѝ ѝ отказал да приеме жалбата.„Каза ми, че ще поговори с колегата си и че няма нужда да подавам жалба. Бях притеснена и уплашена, защото вместо да ме изслуша, той се опита да ме разубеди“, обясни Цинзова.

След консултация с адвокат тя се върнала отново в районното управление и въпреки съпротивата на служителите, депозирала жалбата си в деловодството. „Адвокатът ми каза, че това е мое право и трябва да настоявам. Върнах се и си пуснах жалбата – просто не искам повече да мълча“, допълва тя. Тя е категорична, че не търси отмъщение, а единствено справедливост и защита по законен ред.

„Искам да вярвам, че има правосъдие. Не искам други жени да минават през това“, казва тя.

Припомняме, че РУ  Сандански вече четири месеца работи без титулярен началник, след като Васко Трендафилов е в продължителен болничен. В момента управлението се ръководи от временно изпълняващи длъжността, което, по думите на местни служители, е довело до „режим на автопилот“ и липса на контрол.

Очаква се реакция от ОДМВР Благоевград и прокуратурата.



 

Добавени коментари

До баста публикува:
26 Октомври 2025 | 13:33
Казвам се Андон Янев Николов. Роден съм в благоевград и живея там. Какво разбрах от целия чат. Разбрах едно нещо. Разбрах че Атанас Атанасов все пак е известен с нещо. А вие долни мързи които пишете против него, знаете ли с какво сте известни - с неизвестността си. Седите си, пишете от телефоните си с някакви псевдоними и се криете . Единственото нещо което постигане е да ставате все по неизвестни. Такова е. Прост народ , слаба държава. И пак да кажа, известни сте с вашата неизвестност, а човека все пак е известен с нещо, независимо , дали това нещо е добро или лошо. За едни е добро за други лошо. Няма всенародна угодия
Яна публикува:
26 Октомври 2025 | 12:47
Единственото нещо което може да свали мацката от клипа , е гащите ни
Благоевград публикува:
26 Октомври 2025 | 12:21
Мацката от клипа им свали маските на тия псевдо полицайчета
До баста публикува:
26 Октомври 2025 | 12:15
И на мен ми е интересно. С какво е известен ? Атанасов че няма да го каже , няма . Но ти можеш да го кажеш. Кажи го де.
Баста публикува:
26 Октомври 2025 | 12:09
Атанасов да излезе и каже със какво е известен във РУ Сандански
8:33 публикува:
26 Октомври 2025 | 12:03
Ама господине, вие от къде знаете че този държавен служител е извършил престъпление. Защо не излезете с името си кажете че е извършил престъпление . Няма да го направите защото ако го направите , човекът който ще извърши престъпление ше сте вие. Много е лесно от скрити профили да се пише че някой е извършил престъпление, но нали се сещаш че това трябва да го докажеш
Вие сте срам за пагона публикува:
26 Октомври 2025 | 12:00
Проблема на това районно е че от години се управлява от пропаднали и компроментирани хора не пиша полицаи понеже не са такива жалко за малкото читави които са подчинени на тези престъпници последния случай е доказателство за това
Неутрален публикува:
26 Октомври 2025 | 11:58
Нали в полицията има камери. Нека се прегледат записите и да се види дали тази хубавица наистина е ходила там и не е пуснала жалба. Защо ченгетата не разследват този случай. Всичко е на камерите
До адвокатите на атанаса публикува:
26 Октомври 2025 | 11:52
Тук много адвокати на Тоя кълвач атанасов жената възмутена от поведението на тоя престъпник в униформа дето два пъти я разубеждава да не пише жалби какво не ви стана ясно от видеото
Мвр мафия публикува:
26 Октомври 2025 | 11:46
Гражданска позиция от вас това да не е виц
До СБОГОМ публикува:
26 Октомври 2025 | 11:44
Нямам никакъв интерес нито от Атанасов нито от прикриване на престъпления. . Просто изразявам гражданска позиция. Ако този Атанасов е виновен , веднага да бъде уволнен. Но от самолет си личи че тази госпожица лъже. Уж проблема бил пе някой си полицай я заплашва , обаче тя акцентира на факта пе Атанасов не й бил приел жалбата. Защо не говпри за полицая който я заплашва., а говори само за Атанасов. И докато говори за Атанасов 1. Се върти като шугава овца 2. Си оправя прическата 3. Се сърби там където не я сърби ........все признаци , че лъже. Иначе, ако този Атанасов е виновен и корумпиран, аз ще съм първия човек който ще искам да бъде отстранен
До в 08.33 ч публикува:
26 Октомври 2025 | 11:35
Ма гжо вие давате ли си сметка какво пишете в защита на държавен служител вече извършил престъпление но смисъла на закона моля ви не се излагайте нас гражданите какво ни бърка този човек гой утре и убийство ще прикрие вие каква роля имате не ви ли е срам
Мвр Мафията Сандански публикува:
26 Октомври 2025 | 11:30
Аз съм АтанасоФ умело и сигурно вървя по стъпките на Добри моя лидер обичам паричките помагам на престъпниците
До до сбогом публикува:
26 Октомври 2025 | 11:20
Не ми трябва да съм полицай да съм слуга на мафията като добри атанасов и мн др а относно атанасов за прикриване на престъпление или замитане на такова не се ли отива на прокурор а още по зле че е бил и началник такъв ли пример дава на подчинените си такива ли полицаи ни пазят за това ли получават заплати от нашите данъци и т н а ти имаш ли интерес от него или от прикриването на престъплевия
Цвети публикува:
26 Октомври 2025 | 11:02
Иначе .......тя си го лапа доста добре.....от един приетл знам
Цвети публикува:
26 Октомври 2025 | 11:01
Какво общо имат веждите с лапането
Цуни Микуро публикува:
26 Октомври 2025 | 10:30
С тия издути джуки и нарисувани вежди, добре ще го лапа май...
До СБОГОМ публикува:
26 Октомври 2025 | 08:33
А защо трябва да си отиде аатанасов. Какво е направил. Трябва да си отиде защото е човек на добри, или трябва да си отиде за да можеш да застанеш ти на неговото място? Ех тази полиция........вместо да пази реда в града ни, се занимава със лични войни и интриги. Проблема е че няма кой да ви намачка малко защото ситуацията е такава в цялата ни държава и всеки се бори за власт и пари. Качесъвата чест и достойнство вече не съществуват. Всеки мрази всеки. Всеки иска да е над другия. Използват се какви ли не похвати само и само да затриеш и надхитриш отсрещния.............И понеже наско не е в интригите ви......вие решихте да му оцапате името му. Помислете бе хора ......този човек има семейство.....има родители.....има деца.........с какво е заслужил всичко това..........В живота всяко нещо се плаща.......няма безплатен обяд.......не си мислете че няма да си платите сметката......
Чангото публикува:
25 Октомври 2025 | 22:32
С Цветито какви оргии сме правили само . Апа като има бело , да не говорим , яка палавница е
Помияри мвр сандански публикува:
25 Октомври 2025 | 16:32
Бахте в киртака шеф как иска да смърля проблема на момичето после защо ги мразят хората
За добри от бопа публикува:
25 Октомври 2025 | 14:07
Добри ти жена ти и хората ти в полицията да ми лапате инструмента
Сандански публикува:
25 Октомври 2025 | 13:21
Атанасоф , хвърляй бялата кърпа , че ще те поболея от проблеми .
Потърпевш публикува:
25 Октомври 2025 | 13:08
Цветка показа на цяла България как продължава да работи тая санданска полиция управлявана все още от слугите на добри
Сбогом публикува:
25 Октомври 2025 | 13:01
Като чета много ги боли някои но по точно НЯКОЙ със сменени инициали в коментарите за Атанасов спокойно скоро ще си замине от там дето дойде смешника от комиксите
Бъги публикува:
25 Октомври 2025 | 12:56
Началнико атанасов е опитал да прикрие дончо айде и двамата на борсата жената им виновна на чингелите
Калпачки публикува:
25 Октомври 2025 | 12:19
С какъв акъл ти ще се хванеш с тоя боклук,а сега плачеш преди това не го ли знаеше ,хем грозен,хем нагъл.
Цвети публикува:
25 Октомври 2025 | 11:18
Цвети , свали тези очила . Времето е облачно. Сложила си очилата за да не видим в очите ти пе лъжеш. Въртиш се наляво надясно докато говориш. Сама знаеш че лъжеш и се чудиш как да скриеш този факт.. до момента в който казваш че си пуснала жалба в благоевград се въртиш наляво надясно защото знаеш пе лъжеш. В момента в който казваш че си пуснала жалба в благоевград се успокояваш и спираш да се въртиш . Абе .....ченгета.....вас не са ли учили да разпознавате по езика на тялото кога един човек лъже и кога казва истината. На тази кокошка й личи че е абсолютна лъжкиня
Асен гогов публикува:
25 Октомври 2025 | 11:06
В първата статия която излезе в pirinsjo се твърдеше че Атанасов не й е приел жалбата. Днес вече се твърди че тя все пак е пуснала жалба, ама било от втория опит. Дайте да видим.......кога е вход иран жалбата.....преди първата статия или след нея. И ако е преди статията ......защо тогава в самата статия се твърдеше че не й е приета жалбата........май тук всичко намирисва.....абе аз съм си роден за полицай......ама вместо такива като мен......в полицията седят някакви си лумпени.....които си мислят че другите не могат да мислят
Цвети публикува:
25 Октомври 2025 | 10:58
Кокошка.........с кокошките
Цвети публикува:
25 Октомври 2025 | 10:57
Цвети цвети.......не усещаш ли че те и,пол,ват хора като Сашо Златков. Нищо няма да постигнеш. Сега си в светлината на прожекторите, но като им свършиш работа ще те заплюят. Нали проблема ти е че някой си полицай / дончо/ те е заплашвал. Защо не говориш за истинския ти проблем , а говориш само за факта , че Атанасов не ти е приел жалбата. Май накой те е накарал да точиш Атанасов, а не да се жалиш срещу дончо. Излез със интервю в което разказваш за то,и полицай конто те е заплашвал и го назови с имената му. Ние умните хора можем да отдаване житото от плевела , и мисля пе ти се плевел, на който му е поставена определена задача. Курса долна.....
Дончо публикува:
25 Октомври 2025 | 10:34
Поличая е Дончо
Беличанин публикува:
25 Октомври 2025 | 10:16
Мустафа Джамбазки има 10 и повече жалби само от жени 40 процента е инвалид продава цигари хванаха го с чужди номера и си работи като полицай тук с една жалба нищо няма да стане
Помаците публикува:
25 Октомври 2025 | 10:04
Наш Краси Уроджолов ни е чадър на помашките щуротии къдъната му е тука от Юруково е тия дни повиши наше помачега от Краище нищо че родата му продават дрога
Белица публикува:
25 Октомври 2025 | 09:39
Срещу полицай Мустафа Джамбазки в Разложката полиция отлежават над 10 жалби от жени
Помак от Краище публикува:
25 Октомври 2025 | 09:34
изнасилвача полицай Мустафа Джамбазки приятел на Красимир Уроджолов също го крият
Яна публикува:
25 Октомври 2025 | 09:29
Да му ядете .......оная работа на наско
Близък публикува:
25 Октомври 2025 | 09:28
Да бе, наистина. Вместо тази кокошка да каже кой полицай я е заплашвал, тя хвърля помия срещу Наско. Тук нещо намирисва . Май враговете на Добри няма да се спрат
З...А...П...О...З...Н...А...Т публикува:
25 Октомври 2025 | 09:25
Юай всичко е насочено срещу началника Атанасов. Трябва да разследваме някой иниформен за заплахи , ама неговото име не се споменава . А цялото внимание се насочва срещу началник Атанасов. Долна инсинуация
Да публикува:
25 Октомври 2025 | 08:35
Дори наистина да е проститутка, това не дава право на милиционера да я бие или заплашва. Като не му харесва да я дели - да я напусне. Селякът си е селяк и три пъти да ви пишат в ДВ, че сте град - селяци сте си
Гошо Циганина с таксито публикува:
25 Октомври 2025 | 07:51
Цвето защо не кажеш от кога се познаваш с тоя полицай , какви мизерий си му правила досега , каква ти е тарифата , колко пъти съм те карал лично аз на адреси в Сандански и Петрич , и колко пъти аз съм те ……. ?????
1 публикува:
25 Октомври 2025 | 06:20
А дали разполага с доказателства за тези неща? И аз твърдя, че тази дама ми дължи един милион евро, но не мога да го докажа!
Бони публикува:
25 Октомври 2025 | 01:15
Евала цвети разкажи на всички и за другите мърши дето се правят на куки тия смешници
спас публикува:
24 Октомври 2025 | 23:49
Цвети е супер пичка....
za maki публикува:
24 Октомври 2025 | 23:02
Po princip tq duha a ne nie
Маки публикува:
24 Октомври 2025 | 22:46
Тия дето плюват жената духат на умрелите полицаи в града
Жена публикува:
24 Октомври 2025 | 22:44
Адмирации към момичето, представям си какво е преживяла и браво, че не мълчи. Трябва да има справедливост и наказани.
пиринско публикува:
24 Октомври 2025 | 22:40
пиринско трие коментарите че тая е проститутка и наркоман ка ама цял град знае нема страшно
фа публикува:
24 Октомври 2025 | 20:24
Подкрепа за жената. Този със заплахите да бъде уволнен и да не бъде назначаван като полицай никога повече. Уволнение и за началника, който не е искал да приеме жалбата. Има закони в тази страна!
Romeo публикува:
24 Октомври 2025 | 20:06
Izkaraite go sa toq policai da go vidime
Rimlqnina публикува:
24 Октомври 2025 | 20:01
Браво, смела жена! Не бива да се мълчи!!!
bravo публикува:
24 Октомври 2025 | 19:58
Подкрепете Жената ! Напишете името на полицая ! Прости журналя !
Мери публикува:
24 Октомври 2025 | 19:49
Евала на тази смела жена тоя полиция в граде се ръководи от боклуци

Добавете Вашия коментар

TOP