Жена от Ямбол открадна пари от изгубено портмоне в Банско, мъж опитал да тегли от картите
12 Февруари 2026 | 11:42
0 коментара
Общество
Благоевград

След получен, на 11.02.2026 г. в РУ-Банско, сигнал за това, че около 22:45 часа на 10.02.2026 г. в гр. Банско е изгубено портмоне, съдържащо парична сума, банкови карти и лични документи, от работещите по случая полицейски служители са предприети незабавни действия и задържани 40-годишна жена от гр. Ямбол, която е извършила кражба на паричната сума и 42-годишен мъж от гр. Сливен, който е направил опит да изтегли пари от банкомати.
За случая е уведомена компетентната прокуратура.
За случая е уведомена компетентната прокуратура.






