Жена нападна четирима души с нож във Варна
04 Май 2026 | 16:22
0 коментара
Криминално
България

Жена на 47 години е нападнала четирима души във Варна, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в града. Сигналът за инцидента, който е станал в района на супермаркет на ул. „Подвис“, е подаден малко преди 14:00 часа. По първоначална информация, гражданка на Литва е нападнала четирима души с нож.
Към момента се изяснява степента на нараняване на трима от тях, а четвъртият е прегледан и освободен.
По случая е образувано досъдебно производство.
Движението по улицата е затруднено с оглед процесуалните действия, но е осигурен обходен маршрут.
Към момента се изяснява степента на нараняване на трима от тях, а четвъртият е прегледан и освободен.
По случая е образувано досъдебно производство.
Движението по улицата е затруднено с оглед процесуалните действия, но е осигурен обходен маршрут.






