ИЗВЪНРЕДНО! Пиян чужденец влачи с кола двама полицаи в Банско

14 Август 2025 | 01:12
3 коментара
Криминално
Благоевград
ИЗВЪНРЕДНО! Пиян чужденец влачи с кола двама полицаи в Банско
Чужденец помете двама полицаи пред полицията в Банско, съобщава репортер на Pirinsko.com.

Инцидентът стана към 00:15 часа тази нощ на ул. Глазне в град Банско. Патрул на РУ Банско спира за проверка лек автомобил марка Нисан, водача на МПС не се подчинява на полицейско разпореждане и помита двамата служители на реда, като единият е влачен над 50 метра. Двамата униформени са с наранявания на крайниците и към момента са на преглед в Спешен център.  Радиостанция, камера и таблет са счупени при екшъна.

Шофьорът на автомобила 25-годишен чужд гражданин е задържан, направена му е проба за алкохол, която е положителна.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!

Добавени коментари

Бай Хой публикува:
15 Август 2025 | 23:33
Щом го наричат само "чужденец", значи е украинец.
RAI BAN публикува:
14 Август 2025 | 13:23
КАКВИТО ПОЛИЦАЙТЕ ТАКИВА И НАРУШИТЕЛИТЕ
ПИТАНКА публикува:
14 Август 2025 | 09:10
Чужд гражданин, кажете от коя държава??? Защо криете?

Добавете Вашия коментар

TOP