ИЗВЪНРЕДНО: Двама затворници избягаха от затворническото общежитие в Ловеч
02 Ноември 2025 | 22:29
0 коментара
Криминално
България

Двама затворници са избягали от затворническото общежитие в Ловеч. Сигналът за инцидента е подаден около 18:00 часа тази вечер, съобщава bTV.
Единият от избягалите вече е задържан, а другият все още се издирва.
Става дума за двама 21-годишни младежи, които са били на лек режим.
В града има засилено полицейско присъствие. На входовете и изходите на Ловеч са изградени контролно-пропускателни пунктове, като се проверяват всички влизащи и излизащи автомобили.






