Изградиха нов кът за отдих в с.Мосомище

07 Януари 2025 | 10:55
0 коментара
Бизнес
Благоевград
Изградиха нов кът за отдих в с.Мосомище
По проект на ПУДООС Кметство Мосомище изгради “Кът за отдих с чешма” на стария площад на селото.

На 17 декември 2024 г. приемателната комисията прие обекта и вече може да се ползва от жителите и гостите на с. Мосомище.

Предстои благоустрояване на района около градинката.

Добавете Вашия коментар

TOP