Изградиха нов кът за отдих в с.Мосомище
07 Януари 2025 | 10:55
0 коментара
Бизнес
Благоевград

По проект на ПУДООС Кметство Мосомище изгради “Кът за отдих с чешма” на стария площад на селото.
На 17 декември 2024 г. приемателната комисията прие обекта и вече може да се ползва от жителите и гостите на с. Мосомище.
Предстои благоустрояване на района около градинката.
На 17 декември 2024 г. приемателната комисията прие обекта и вече може да се ползва от жителите и гостите на с. Мосомище.
Предстои благоустрояване на района около градинката.






