Юношите на Пирин U19 Бл вкараха 5 на ЦСКА-София в Елитната група

15 Ноември 2020 | 09:20

Юношите на Пирин Благоевград постигнаха впечатляваща победа с 5:2 над ЦСКА-София в среща от 16-ия кръг на Елитната група до 19 години. Мачът на базата в село Рилци бе и повторен дебют на Александър Царевски начело на тази формация. За първи път от началото на първенството юношите на Пирин вкараха 5 гола в един мач.

Головете за орлетата вкараха Иван Тасев и Асен Либяховски по два и Вергил Янев. За юношите на ЦСКА-София, начело на които е бившият футболист и треньор на Пирин Добри Митов точни бяха Емил Ценов и Мартин Сотиров. До почивката резултатът бе равен - 1:1, но след почивката орлетата направо разбиха своя противник.

С петата си победа в групата юношите на Пирин са на 10-то място с актив от 18 точки, а ЦСКА-София е на 5-та позиция с 29 пункта.Пирин спорт