Юношите на Пирин си тръгнаха с точка от Царско село с гол на Кръстьо Банев

30 Август 2020 | 18:32
Пирин Благоевград U19 пропусна да победи Царско Село U19 като гост.

Юношите на Пирин завършиха наравно 1:1 с Царско Село. Младите надежди на Павлин Тодоров бяха по-дейни на терена, водейки инициативата през по-голямата част от мача, но Царско Село бе отбора, който откри резултата в началото на втората част.
Изравнителното попадение дойде, след като Кръстьо Банев отбеляза своето 3-то попадение от началото на сезона, след асистенция на Вергил Янев.
До края на срещата натиска на Пирин се увеличи, но до втори гол не се стигна.

Със спечелената точка орлетата остават в челото  -пети са с актив от 10 точки. В следващия кръг те приемат у дома Хебър Пазарджик. Ето и резултатите от кръга.

Витоша (Бистрица) – Берое (Стара Загора) 2:2

Победа, равенство и загуба за Елитната Академия на ФК Пирин във вчерашните мачове.
➡️Първи се игра мача при набор 2007 (U14), които гостуваха на година по-големите Марек (Дупница).
"Орлетата" отстъпиха с 3:1 на съперника.
Попадението за Пирин отбеляза Кристиян Бачев.
➡️Пирин U16 победи отбора на Елит София U17 с 3:1