Интензивен трафик по магистралите към София

25 Май 2026 | 16:43
0 коментара
Криминално
България
Интензивен трафик по магистралите към София

Трафикът в момента се характеризира с повишена интензивност и е разпределен по магистралите "Тракия“, "Хемус“ и "Струма“.

Интензивността е най-висока по АМ "Тракия“. Това съобщи  инсп. Велин Тодоров от "Пътна полиция“ във връзка с движението на моторни превозни средства заради края на трите почивни дни. 

Припомняме, че е създадена е организация съвместно с Агенция "Пътна инфраструктура“ за ограничаване на движението на тежкотоварни автомобили в посока столицата по трите магистрали. Забраната е в сила от 12:00 часа до 20:00 часа днес.

Снимки: Агнес Методиева

Добавете Вашия коментар

TOP