Информационна кампания за електронното здравно досие и мобилното приложение еЗдраве в Сандански днес

08 Юли 2025 | 12:25
0 коментара
Общество
Благоевград
Информационна кампания за електронното здравно досие и мобилното приложение еЗдраве в Сандански днес
Днес, в Сандански се провежда информационна кампания, организирана от Регионалната здравна инспекция – Благоевград, посветена на популяризирането на електронното здравно досие и мобилното приложение еЗдраве.


Кампанията започна в 10:00 ч. и ще продължи до 12:00 ч. в залата на Общински съвет – Сандански.
-Ще се информират гражданите за ползите от дигитализацията в здравеопазването;
-Ще се подпомогне процеса на регистрация в системата;
-Ще се отговаря на въпроси, свързани с достъпа и използването на електронното здравно досие.


 Кампанията е част от национална инициатива на Министерството на здравеопазването, която се провежда в периода 7 – 31 юли 2025 г. в различни населени места от област Благоевград.


Не пропускайте възможността да получите ценна информация и съдействие на място – само до 12:00 ч. днес!

Добавете Вашия коментар

TOP