И в Крупник се поклониха пред Апостола

20 Февруари 2021 | 14:05
3 коментара
Култура

В Крупник, на улица „Васил Левски“, където откриха барелефна форма на Апостола на свободата, се събраха деца, младежи, жители на селото, учители,  директорът на СУ Крупник Венцислав Кълбов, кметът на селото Иванка Чакалска, кметът на Община Симитли Апостол Апостолов, председателят на Общински Съвет Симитли Владимир Христов и преклониха глава пред подвига на Васил Левски.

 

Официалната церемоня започна с рецитал и песни, подготвени от  ученици от СУ „Св. Св. Кирил и Методий“ – Крупник, след което присъстващите положиха венци и цветя на признателност пред безсмъртното дело на Левски.

Добавени коментари

Мами публикува:
20 Февруари 2021 | 15:54
Пред кой апостол- апос.толов ли,та те му коленичат вече 19 години
Хх публикува:
20 Февруари 2021 | 15:52
Ха ха
GosT публикува:
20 Февруари 2021 | 14:23
Църквите ПРАЗНИ,а те се прекланят пред есин ДЕТЕУБИЕЦ!

Добавете Вашия коментар

TOP