Хванати с наркотици в Благоевград, спипан дрогиран да кара тротинетка в Гоце Делчев

09 Декември 2025 | 11:35
2 коментара
Криминално
Благоевград
Хванати с наркотици в Благоевград, спипан дрогиран да кара тротинетка в Гоце Делчев
На 08.12.2025 г., от полицейски служители на 02 РУ-Благоевград е задържан 28-годишен благоевградчанин, който е разпространил на двама мъже от града по около 0,7 грама кокаин на всеки от тях. В хода на работата по случая е проверено, обитаваното от него жилище в гр. Благоевград, където е открита електронна везна. По случая е образувано досъдебно производство. Работата продължава. 

В следобедните часове на 08.12.2025 г. в района на ул. „Крали Марко“ в гр. Благоевград, от полицейски служители на 01 РУ-Благоевград са проверени 19-годишно момиче и 19-годишен младеж и двамата от гр. Ботевград, като е намерен пълнител за вейп, съдържащ течност, която след направен полеви тест е реагирала положително на канабис. За случая е уведомена РП-Благоевград и е образуван заявителски материал. 

Около 21:55 часа на 08.12.2025 г. на ул. „Дунав“ в гр. Гоце Делчев, от органите на реда е спряно двуколесно индивидуално електрическо превозно средство, управлявано от 30-годишен мъж от града. В хода на извършената проверка, на мъжа е направена проба с техническо средство за употреба на наркотични вещества, която е отчела положителен резултат. Той е задържан със заповед за задържане до 24 часа, а по случая е образувано досъдебно производство.

Добавени коментари

до Рахова публикува:
09 Декември 2025 | 11:57
кога ще се ходиш на Банско вече ни писна от теб. КОГА, КОГА, КОГА??????????
до Рахова публикува:
09 Декември 2025 | 11:56
Ряхова какво става с тея наркотици, нали се бориш с тях, а пък всеки ден само наркотици, наркотици??????????? Какво правиш, къде пак се въртиш като нищо работа не вършиш. айде марш вече от тука???? стига с тия измислени конкурси за гфалконе и незнам си още какво?????

Добавете Вашия коментар

TOP