Хванаха с канабис 18-г. младеж в Благоевград
14 Април 2026 | 10:13
0 коментара
Криминално
Благоевград

В хода на извършена, около 20:30 часа на 09.04.2026 г. в района на ул. „Георги Андрейчин“ в гр. Благоевград, проверка на 18-годишен младеж от града, у същия е намерено найлоново пликче, съдържащо около 0,70 грама сух канабис. Младежът е задържан със заповед за задържане до 24 часа. Образуван е заявителски материал.






