Хванаха двама непълнолетни с марихуана в благоевградския квартал „Струмско“
14 Май 2026 | 11:04
0 коментара
Криминално
Благоевград

Около 22:50 часа на 13.05.2026 г. в района на ул. „Яне Сандански“ в гр. Благоевград е извършена проверка на двама непълнолетни младежи от града. У единия от тях е намерено найлоново пликче, съдържащо около 12 грама марихуана, а втория – найлоново пликче, съдържащо около 3,4 грама марихуана. Уведомена е РП-Благоевград.
Работата продължава.
Работата продължава.






