Хванаха двама непълнолетни с марихуана в благоевградския квартал „Струмско“

14 Май 2026 | 11:04
0 коментара
Криминално
Благоевград
Хванаха двама непълнолетни с марихуана в благоевградския квартал  Струмско
Около 22:50 часа на 13.05.2026 г. в района на ул. „Яне Сандански“ в гр. Благоевград е извършена проверка на двама непълнолетни младежи от града. У единия от тях е намерено найлоново пликче, съдържащо около 12 грама марихуана, а втория – найлоново пликче, съдържащо около 3,4 грама марихуана. Уведомена е РП-Благоевград.

Работата продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP