Хванаха 22-годишен мъж с наркотици в Петрич
10 Юни 2025 | 11:00
0 коментара
Криминално
Благоевград

При извършена, около 22:50 часа на 09.06.2025 г. в ж.к. „Цар Самуил“ в гр. Петрич, проверка на 22-годишен мъж от града, от криминалисти при РУ-Петрич е открито найлоново пликче, съдържащо около 0,53 грама амфетамин.
По случая е образувано досъдебно производство.
Работата продължава.
По случая е образувано досъдебно производство.
Работата продължава.






