Хванаха 22-годишен мъж с наркотици в Петрич

10 Юни 2025 | 11:00
0 коментара
Криминално
Благоевград
Хванаха 22-годишен мъж с наркотици в Петрич
При извършена, около 22:50 часа на 09.06.2025 г. в ж.к. „Цар Самуил“ в гр. Петрич, проверка на 22-годишен мъж от града, от криминалисти при РУ-Петрич е открито найлоново пликче, съдържащо около 0,53 грама амфетамин.

По случая е образувано досъдебно производство.

Работата продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP