Хванаха 22-годишен да кара БМВ след употреба на наркотици в Дупница

29 Януари 2026 | 10:11
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Хванаха 22-годишен да кара БМВ след употреба на наркотици в Дупница
22-годишен кюстендилец е задържан вчера от дупнишки полицаи за управление на МПС след употреба на наркотично вещество. Проверката е извършена на ул. „Княз Борис“ в Дупница, тестът на водача е направен с техническо средство, което е отчело наличие на наркотици.

Автомобилът – БМВ, е иззет с протокол за доброволно предаване. Последвали са процесуални действия в имот, обитаван от младия мъж в с. Ресилово. Там е открита и иззета саморъчно свита цигара от жълто-кафява смес, реагирала е на марихуана.

Бързо полицейско производство е образувано по случая в РУ Дупница, уведомена е прокуратурата.

Добавете Вашия коментар

TOP