Хванаха 20-годишен с нерегистрирано „Ауди“ в Дупница
17 Април 2026 | 10:51
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Вчера в РУ Дупница е образувано бързо полицейско производство за управление на нерегистрирано МПС. 20-годишният водач на л.а. „Ауди“ е установен от полицаите по ул. „Максим Горки“ в града, автомобилът е бил без регистрационни табели.
За случая е уведомена прокуратурата.
За случая е уведомена прокуратурата.






