Художествената гимнастика от Гоце Делчев с успех в международния турнир „Alexandra Pavel“ в Румъния

14 Септември 2025 | 14:08
0 коментара
Култура
Благоевград
Художествената гимнастика от Гоце Делчев с успех в международния турнир  Alexandra Pavel  в Румъния
Спортен клуб по художествена гимнастика “Неврокоп”-Гоце Делчев взе участие за втора поредна година в международния турнир “Alexandra Pavel” в град Блаж, Румъния. Клубът беше представен от Фатме Имам (2017 г.), която спечели бронзов медал “Без уред” и специалния приз „Miss 2017“.

Поздравления за състезателката и треньорите Ванеса Сохейли и Лазарина Димитрова за приноса им към развитието на художествената гимнастика и за достойното представяне на гр. Гоце Делчев! заглавие
Художествената гимнастика от Гоце Делчев с успех в международния турнир  Alexandra Pavel  в Румъния
Художествената гимнастика от Гоце Делчев с успех в международния турнир  Alexandra Pavel  в Румъния

Добавете Вашия коментар

TOP