Христо Златински стана треньор в Лудогорец

02 Юли 2025 | 12:54
0 коментара
Спорт
България
Христо Златински стана треньор в Лудогорец

Бившият футболист на Пирин Благоевград и емблема на Локомотив Пловдив Христо Златински е новия наставник на Лудогорец III ,научи Pirnsport.com. Днес той официално е бил представен пред отбора.

Златински бе част от Лудогорец и като футболист. Като треньор бе начело на дубъла на Локомотив Пловдив, а също така  иврменно на мъжкия отбор на смърфовете. Бе начело и на юношите на Локомотив родени през 2010-та година. 40-годишният специалист имаше и страхотна кариера като футболист - игра за Пирин Благоевград,Локомотив Пловдив,Локомотив София,Лудогорец,Университатя Крайова и Стяуа Букурещ.

Добавете Вашия коментар

TOP