Хаджидимовката Евдокия Попадинова се прибра за празниците в родния град

15 Април 2023 | 13:19
Благоевград
Родената в Хаджидимово Евдокия Попадинова и нейният приятел Борислав Орлинов предпочетоха уюта на семейното огнище, като избраха да бъдат близко до роднините на Евето по време на великденските празници.

В родния град Попадинова се прибра след изявите с националния отбор на България по време на международния четиристранен турнир по футбол в София. Тя бе част от избранничките на Силивя Радойска за мачовете срещу Литва и Косово, а четвъртия тим бе  Латвия. Попадинова игра 81 минути срещу Литва при победата с 3:0, а след това цял мач при загубата с 0:1 от Косово. Въпреки, че българките останаха на второ място в турнира, състезателката на италианския Сасуоло написа във Фейсбук.

"Както винаги щастливи и горди да представя цветовете на България! Със сигурност се надявах, че ще спечелим първото място в турнира, но за пореден път се сближихме, но не достатъчно близо. Въпреки това, наистина се гордея с нашия екип и очаквам следващия път. Заедно за България" След празниците Попадинова заминава за Италия, където ще продължи да защитава цветовете на футболен клуб Сасуоло.