Hа 2 юни започва подаването на заявления за електронен прием в първи клас в Гоце Делчев
29 Май 2025 | 15:48
0 коментара
Общество
Благоевград

Уважаеми родители на бъдещи първокласници,
Уведомяваме Ви, че подаването на заявления в Системата за електронен прием в първи клас в общинските училища на територията на град Гоце Делчев започва на 2 юни и ще продължи до 13 юни 2025 г.
За Ваше улеснение публикуваме указания за регистрация и редакция на заявления и връзка към електронната система.
Вижте повече тук:
https://schoolgd.uslugi.io/areas
Уведомяваме Ви, че подаването на заявления в Системата за електронен прием в първи клас в общинските училища на територията на град Гоце Делчев започва на 2 юни и ще продължи до 13 юни 2025 г.
За Ваше улеснение публикуваме указания за регистрация и редакция на заявления и връзка към електронната система.
Вижте повече тук:
https://schoolgd.uslugi.io/areas






