Гринч открадна коледна елха в Радомир
13 Декември 2025 | 17:22
1 коментара
Криминално
Перник

Коледна елха беше открадната в района на военните блокове в Радомир. Дървото, поставено на ул. „Райко Даскалов“ срещу училище „Христо Смирненски“, беше украсено с голяма обич и старание от децата от квартала, съобщават от общината във Фейсбук.
„На кого и защо му е пречела елхата?“ питат от местната власт.
От Община Радомир уточняват, че разполагат с доказателства по случая, които са предадени на МВР. Кой е Гринч, който открадна елхата, питат се в града. Вероятно е като зеления герой от филма с Джим Кери - някой, който мрази Коледа.
Местната администрация уверява, че ще продължи да подобрява видеонаблюдението и сигурността в интерес на всички жители, като благодари за активната гражданска позиция и сътрудничеството на хората.
Добавени коментари
Баба Цеца публикува:
14 Декември 2025 | 08:13
Да видите как горя в печката, а пък вие ме наричайте Гринч Мринч






