ГРЕШНИК: Хванаха свещеник да кара без книжка! Преди дни му взели документа, шофирал пиян

30 Декември 2024 | 08:51
0 коментара
Криминално
България
ГРЕШНИК: Хванаха свещеник да кара без книжка! Преди дни му взели документа, шофирал пиян

Заловиха свещеник да кара без книжка в Горна Оряховица. Свидетелството му за управление на МПС е било отнето заради шофиране в нетрезво състояние преди 20 дни в Арбанаси. Той е бил заловен с 0,98 промила алкохол, научи NOVA.

При второто му нарушение, полицаите свалили номерата на автомобила му. Образувано е бързо производство. Екипът ни го потърси за коментар, но той не отговари на обажданията и съобщенията. 

Добавете Вашия коментар

TOP