Гражданка благодари на полицаи от Кюстендил за върнати над 4000 евро и документи
13 Май 2026 | 10:40
0 коментара
Криминално
Кюстендил

Кюстендилката Ел. Стойнева с писмо до ръководството на ОДМВР – Кюстендил, благодари на служителите от РУ Кюстендил Кирил Янев и Велизар Петрушев.
Благодарение на двамата добросъвестни служители и тяхната почтеност и професионализъм ми бяха върнати значима сума пари/над 4000 евро/ и документи – сред тях и такива, имащи значение за служебните ми задължения, които бях загубила. Моля да приемете моята най-искрена благодарност и да поздравите служителите. Вярвам, че такива действия заслужават уважение и обществото трябва да научава за тях, казва в писмото си г-жа Стойнева.






