Граждани на Варна отново излязоха на протест срещу кмета Коцев

08 Юни 2026 | 22:37
0 коментара
Общество
Благоевград
Граждани на Варна отново излязоха на протест срещу кмета Коцев

раждани на Варна се събраха пред сградата на Общината на протест, чието основно искане беше оставката на кмета Благомир Коцев. Хората издигнаха плакати с надписи „Оставка“ и „Искаме по-добър град за нашите деца“.

Протестът беше обявен като граждански. Провеждането му беше разрешено. Поканата до медиите във Варна беше изпратена от Даниел Иванов, който не живее в страната.

В писмото си той посочва, че не представлява политически партии, а че недоволството му е провокирано от гражданската му позиция, че администрацията не се справя със задълженията си, свързани с чистотата, озеленяването и поддръжката на улиците.

Това е вторият протест с искане за оставката на кмета. Първият се проведе на 3 юни.

Добавете Вашия коментар

TOP