Грабеж на три позлатени гривни на автобусна спирка в Благоевград

17 Ноември 2025 | 11:41
0 коментара
Криминално
Благоевград
Грабеж на три позлатени гривни на автобусна спирка в Благоевград
На 15.11.2025 г. в 02 РУ-Благоевград е получено съобщение от 70-годишна жена от гр. Благоевград за това, че около 12:35 часа на същата дата на автобусна спирка на ул. „Ал. Стамболийски“ в гр. Благоевград непознат за нея мъж е издърпал със сила от ръката й три позлатени гривни, след което се отправил в неизвестна посока. По случая е образувано досъдбено производство.


Работата продължава.

Добавете Вашия коментар

TOP