Грабеж и побой в Градската градина в Дупница
06 Януари 2025 | 11:28
0 коментара
Криминално
Кюстендил

47-годишен мъж от Дупница е нападнал 45-годишна жена в Градската градина на Дупница, съобщиха от пресцентъра на Областна дирекция на МВР – Кюстендил. Мъжът е нанесъл побой на жената и й е отнел мобилния телефон.
След постъпването на сигнала в Районно управление - Дупница са предприети незабавни действия.
Извършителят е задържан. Бързо полицейско производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.
След постъпването на сигнала в Районно управление - Дупница са предприети незабавни действия.
Извършителят е задържан. Бързо полицейско производство е образувано по случая, уведомена е прокуратурата.






