Горски служители заловиха бракониери по време на незаконен добив на дървесина край храма на Ванга

27 Януари 2026 | 22:20
0 коментара
Общество
България
Горски служители заловиха бракониери по време на незаконен добив на дървесина край храма на Ванга
Служители на ДГС Петрич заловиха бракониери по време на незаконен добив на дървесина. Случаят е от днес в района на село Рупите, в забранена за сеч местност около храм "Света Петка Българска".

След получен сигнал, горските служители реагират мигновено и отиват на посоченото място. Откриват нарушителите в момент на натоварване на дървесината. Натоварените дърва са тополови, те са задържани и оставени за стхранение в разсадника на стопанството.

Съдействие са оказали и служители на Община Петрич.
Горски служители заловиха бракониери по време на незаконен добив на дървесина край храма на Ванга

Добавете Вашия коментар

TOP