Горски служители и прокурори залесяваха заедно край Клисура
23 Март 2025 | 15:59
0 коментара
Бизнес
Благоевград

Служители на ТП ДГС Благоевград към ЮЗДП, РДГ Благоевград и Районната прокуратура залесяваха с черен бор. И тази година прокурорите се включиха масово в инициативата по повод Седмицата на гората.През 2025 година се отбелязва 100-годишнината на празника.Над 500 000 фиданки от различни дървесни видове ще бъдат засадени на територията на предприятието под мотото на ЮЗДП "Златният век на българската гора ".






