Гордост за Разлог и България: Георги Колевичин покори Еверест!

24 Май 2026 | 09:51
4 коментара
Общество
Благоевград
Гордост за Разлог и България: Георги Колевичин покори Еверест!

Алпинистът Георги Колевичин от Разлог изкачи най- високият връх на планетата- Еверест /8848м./

Георги, за който алпинистът е страст вече покори връх Аконкагуа /6962 м./ в Южна Америка, връх Ленин, с надморска / 7134 м./, осмия най-висок връх на планетата – Манаслу /8 163 м./ в Хималаите и скоро се завърна от връх Макалу /8485 м/.

Георги Колевичин, ти си гордост за България!

Поздравления за смелостта и несломимия ти дух! Продължавай да покоряваш върхове !

Добавени коментари

Разлог публикува:
24 Май 2026 | 18:38
Е па с Герчевите еничари никой не се гордее
Вароше публикува:
24 Май 2026 | 12:23
Браво Георги
Заслужено жълто петно по гащите на разложени! публикува:
24 Май 2026 | 10:24
Браво ГЕОРГИ! Твоят успех е не само за мегаломаните, жители на Разлог, които са като македонците - всичко е тяхно и за тях. Твоят успех е успех за всички българи. Поднесен е точно на върха на светлия празник 24-ти май! БРАВО! Здраве и успех в бъдещите начинания! Гордеем се с теб.
Заслужено жълто петно по гащите на разложени! публикува:
24 Май 2026 | 10:24
Браво ГЕОРГИ! Твоят успех е не само за мегаломаните, жители на Разлог, които са като македонците - всичко е тяхно и за тях. Твоят успех е успех за всички българи. Поднесен е точно на върха на светлия празник 24-ти май! БРАВО! Здраве и успех в бъдещите начинания! Гордеем се с теб.

Добавете Вашия коментар

TOP