Гол след гол! Спортика размаза Етър
11 Октомври 2025 | 15:32
0 коментара
Спорт
Благоевград

ФК Спортика разгроми с 12:0 Етър Велико Търново. На терена в село Рилци домакините се забавляваха с виолетовите и дори можеха да запишат още по- убедителна победа. Мачът започна с 10 минути закъснение, тъй като една част от отбора пътуваше в деня на мача и пристигна след началния час на мача. Студеното време, вятъра и дъжда затрудниха двата тима, но домакините се приспособиха към тези условия на игра и вкара 12 попадения. Головото шоу започна с попадение на Моник Балиова още в 4 та минута. Прекрасен прехвърлящ удар от разстояние донесе още един гол в актива на Моника. След това се разписах Ивана Тодорова, автогол на гостите провокира вътрешна смяна на врата, като полеви играч забрана на вратата. Това доведе до още 5 гола през първото полувреме. На практика всеки точен удар бе гол във вратата на Етър. Имената в списъка на голмайсторите записаха Карина Руменова, Ани Церовска и отново Моника Балиова. След почивката Спортика вкара още четири попадения за крайното 12:0, а точни баха Моника, Ани, Гери Халянова и Бирова.






