Гол мъж при минус 10 градуса на Мусала шашна планинарите
06 Януари 2025 | 17:02
0 коментара
Любопитно
Кюстендил

Неизвестен куражлия изкачи връх Мусала по бански при минус 10 градуса температура. За това става ясно от видео, публикувано в социалните мрежи. На кадрите се вижда как мъжът смело върви към върха, без признаци да му е студено.
Каква е точната причина за постъпката му - не е ясно, но едно е сигурно - никак не е безопасно човек да е без дрехи на тези температури.
"Да си кажа честно доста неща съм видял в планината, но да вида някой да качва Мусала само по бански при температура от поне -10 и вятър 70-80 км в час, дори и не бях си и помислил, че ще видя", пише авторът на видеото.






