Гоце Делчев благодари на специалистите по здравни грижи за всеотдайността им
12 Май 2026 | 12:28
0 коментара
Общество
Благоевград

На 12 май отбелязваме световния ден на медицинските сестри. Този ден е празник на всички онези всеотдайни хора, които са избрали тази толкова тежка, но безкрайно хуманна професия.
Приемете нашето дълбоко уважение към професионализма, отговорността и всеотдайността на всички медицински сестри и специалисти по здравни грижи в община Гоце Делчев, които са се посветили на най-нуждаещите се и тяхната борба за живот.
Отправяме пожелания за здраве, щастие, лични и професионални успехи!
С голяма благодарност за вашите грижи и себеотдаване! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Приемете нашето дълбоко уважение към професионализма, отговорността и всеотдайността на всички медицински сестри и специалисти по здравни грижи в община Гоце Делчев, които са се посветили на най-нуждаещите се и тяхната борба за живот.
Отправяме пожелания за здраве, щастие, лични и професионални успехи!
С голяма благодарност за вашите грижи и себеотдаване! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!






