Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния

15 Септември 2025 | 18:33
0 коментара
Общество
Благоевград
Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния

Спортен клуб по художествена гимнастика „Вихрен“ постигна нови впечатляващи резултати на международния турнир „Alexandra Pavel“, проведен в град Блаж, Румъния. Това е второ поредно участие на клуба в престижното състезание.

Силното представяне на състезателките донесе множество отличия:

  • Емили Георгиева (2016 г., кат. А) – две бронзови отличия на бухалки и въже

  • Румена Мицева (2016 г., кат. А) – злато на бухалки и две бронзови медали на въже и многобой

  • Ванеса Тимова (2016 г., кат. С) – злато на бухалки

  • Бориса Георгиева (2015 г., кат. С) – злато на бухалки

  • Мишел Петкова (2014 г., кат. А) – бронз в многобоя

  • Гергана Чочова (2012 г., кат. С) – злато на бухалки

  • Емилия Башлиева (2012 г., кат. Б) – злато на бухалки и два бронза на обръч и многобой

  • Никол Николова (2012 г., кат. Б) – злато на обръч и сребро на бухалки

Следващата голяма надпревара за клуб „Вихрен“ е Държавното първенство, на което отборът ще бъде домакин.
Поздравления за гимнастичките и техния треньорски екип – Лазарина Димитрова, Ванеса Сохейли и Стефани Димитрова.

Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния
Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния
Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния
Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния
Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния

Добавете Вашия коментар

TOP