Гимнастичките от Сандански с куп медали в Румъния

Спортен клуб по художествена гимнастика „Вихрен“ постигна нови впечатляващи резултати на международния турнир „Alexandra Pavel“, проведен в град Блаж, Румъния. Това е второ поредно участие на клуба в престижното състезание.
Силното представяне на състезателките донесе множество отличия:
-
Емили Георгиева (2016 г., кат. А) – две бронзови отличия на бухалки и въже
-
Румена Мицева (2016 г., кат. А) – злато на бухалки и две бронзови медали на въже и многобой
-
Ванеса Тимова (2016 г., кат. С) – злато на бухалки
-
Бориса Георгиева (2015 г., кат. С) – злато на бухалки
-
Мишел Петкова (2014 г., кат. А) – бронз в многобоя
-
Гергана Чочова (2012 г., кат. С) – злато на бухалки
-
Емилия Башлиева (2012 г., кат. Б) – злато на бухалки и два бронза на обръч и многобой
-
Никол Николова (2012 г., кат. Б) – злато на обръч и сребро на бухалки
Следващата голяма надпревара за клуб „Вихрен“ е Държавното първенство, на което отборът ще бъде домакин.
Поздравления за гимнастичките и техния треньорски екип – Лазарина Димитрова, Ванеса Сохейли и Стефани Димитрова.











